Top

Jouw team

Jouw team bestaat uit een diverse groep professionals met een passie voor het vereenvoudigen van administratieve taken en het leveren van uitstekende service aan onze klanten. We geloven sterk in samenwerking, open communicatie en voortdurende groei. Door onze individuele krachten te bundelen, streven we ernaar om een gebruiksvriendelijke en efficiënte administratieve ervaring te bieden aan al onze MKB-ondernemers.

Peter Michels - oamkb Rotterdam - Capelle aan den IJssel

Peter Michels

Vestigingsleider
peter.michels@oamkb.nl

Rianne van den Berg - oamkb Rotterdam - Capelle aan den IJssel

Rianne van den Berg RB

Teamleider / Belastingadviseur
rianne.vandenberg@oamkb.nl

Martijn Wensveen - oamkb Capelle aan den IJssel

Martijn Wensveen

Teamleider – Groot MKB
martijn.wensveen@oamkb.nl

Mirjam Neleman - Snoei - oamkb Rotterdam - Capelle aan den IJssel

Mirjam Neleman – Snoei

Financieel administratief medewerker
mirjam.neleman@oamkb.nl

Pim van der Elst - oamkb Rotterdam - Capelle aan den IJssel

Pim van der Elst

Financieel administratief medewerker
pim.vanderelst@oamkb.nl

Kimberley van Linden - oamkb Rotterdam - Capelle aan den IJssel

Kimberley van Linden

Medewerker planning en organisatie
kimberley.vanlinden@oamkb.nl

Evelyne de Rijk - oamkb Rotterdam - Capelle aan den IJssel

Evelyne de Rijk

Financieel administratief medewerker
evelyne.derijk@oamkb.nl

Layla Radwan - oamkb Rotterdam - Capelle aan den IJssel

Layla Radwan

Financieel administratief medewerker – Klein MKB
layla.radwan@oamkb.nl

Aleyna Cennet Coban-Üzgü - oamkb Rotterdam - Capelle aan den IJssel

Aleyna Cennet Coban-Üzgü

Financieel administratief medewerker
aleyna.coban@oamkb.nl

Albert Kluyver

Albert Kluyver

Financieringsspecialist
albert.kluyver@oamkb.nl

Danny Haan

Danny Haan

Bedrijfsadviseur
danny.haan@oamkb.nl